Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac MATEX X-DURA

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

naša cena

328,- €

Matrac MATEX X-DURA

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Pena, ktorá v odolnosti, pružnosti, ergonómii a vzdušnosti prekonáva všetky doteraz známe materiály, používané pri výrobe matracov (spája všetky ich výhody). Vynikajúci termoregulácie, nový rozmer pohodlia. Môžeme povedať, že sa jedná o tuhšie alternatívu k pene Gel-Touch S-GT.

Základňa z pružnej, odolnej robustné peny Flexifoam®. Zvýšená tuhosť, vzdušnosť, odolnosť a 7- zónové anatomické členenie s profiláciou CubeCare, vyvinutú pre zdravotné matrace (obmedzenie tlaku na telo). Panvové výstuha zaisťuje dlhú životnosť a zvýšenú podporu v oblasti koncentrovaného tlaku. Ramenné zóny uvoľní rameno pri spánku na boku, čím napomôžu zamedziť jeho preležaniu.

Prateľný funkčný poťah CLARUS vo snehobielej farbe so zvýšenou odolnosťou polyesterových vlákien. Obojstranne prešívaný klimatizačné vrstvou dutých vlákien (termoregulácie, odvod vlhkosti). Dvojdielna konštrukcia + integrovaná separačná vrstva, podšitá do poťahu pre ľahké navliekanie. Prateľný na 60°C.

Vhodné uloženie: Ideálne lamelový pevný či polohovací rošt, prípadne latkový rošt. Maximálna medzera medzi latkami / lamelami = 4 cm.

  • Nosnosť: do 150 kg
  • Záruka: 5 rokov

Zavolajte 0948372362, nastavíme Vám do variantov požadovaný rozmer s cenou Typické rozmery matraca : 80x195 , 80x200 , 85x195 , 90x200 , 90x190 a 100x200cm. Predĺženie o 10cm = príplatok +10%, o 20cm + 20% a o 30 cm = +30% ceny. Atypické rozmery + 15% .
Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať zálohovú platbu, pri atypických či neštandardných (nad š.100cm) rozmeroch au matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nie ste si istí výberom? Radi Vám poradíme: volajte 0948372362 ON-LINE ŠPECIALISTA


Viac informácií o poťahu CLARUS
Viac o pene Flexifoam®

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konstrukce zajišťující ideální ortopedické vlastnosti.
Záruka Záruka na matrac je 5 rokov.
Výška Výška matraca je 24 cm.
Uloženie Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou.
Tvrdosť Vyššia tuhosť.Mierne vyššia tuhosť
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť 150 kg
Jadro Tepelne modifikovaná pena PUR

Späť na výpis produktu